Wyburzenia obiektów żelbetowych i demontaż wysokościowych konstrukcji stalowych wraz z doborem sprzętu oraz techniką realizacji.

KOMIN-PIEC-BUD przeprowadza prace takie jak rozbiórka i demontaż konstrukcji stalowych. W ramach prowadzonych działań dobieramy profesjonalny sprzęt oraz dopasowujemy technikę realizacji. Nasza kadra pracownicza to doskonale przeszkoleni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej.

Demontaż konstrukcji stalowych i żelbetonowych

KOMIN-PIEC-BUD zajmuje się budową, remontami, a także wyburzeniami  i rozbiórką konstrukcji stalowych. Prace tego typu wymagają zastosowania specjalistycznego, ciężkiego sprzętu. Nasi fachowcy wykorzystują również metody alpinistyczne, które znacznie przyspieszają realizację zleconych działań. Prowadzimy całościowe wyburzenia obiektów i demontaż konstrukcji stalowych i żelbetonowych. Podczas prac dbamy o wysoki standard oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wyburzenia obiektów żelbetowych dokonujemy metodami:

  • tradycyjnymi – z użyciem diamentowych pił linowych i sprzętu ciężkiego oraz ręcznych hydraulicznych młotów udarowych;

  • wyburzeniowymi – pirotechnicznymi.

Konstrukcje stalowe w zależności od dostępu i indywidualnego uwarunkowania demontujemy z użyciem sprzętu ciężkiego lub z zastosowaniem technik alpinistycznych.

Rozbiórka i wyburzanie – co obejmują prace?

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się przeprowadzeniem rozbiórki w szybki i skuteczny sposób? W ramach naszych działań prowadzimy m.in.:

  • rozbiórki obiektów przemysłowych;

  • rozbiórkę konstrukcji żelbetowych.

Zastanawiasz się, ile kosztuje demontaż konstrukcji stalowych? Cena prac ustalana jest indywidualnie przy każdym zleceniu. Zależy m.in. od zakresu działań czy konieczności  stosowania określonych metod, a także wielkości konstrukcji. Skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny dopasowanej do Twoich potrzeb.

Nasza specjalistyczna firma zajmuje się projektowaniem, budową, renowacją i rozbiórką różnego rodzaju konstrukcji. Naszą specjalnością są kominy przemysłowe, Stosujemy specjalistyczne metody z zastosowaniem ciężkiego sprzętu. Nasi pracownicy to wysoko wyspecjalizowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami alpinistycznymi. Dzięki wyszkolonej kadrze mamy możliwość dopasowania metod do różnego rodzaju konstrukcji, w celu zwiększenia bezpieczeństwa czy redukcji kosztów całego przedsięwzięcia. 

Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę usług KOMIN-PIEC-BUD. Zadzwoń po numer, 52 379-69-45 lub napisz wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nasi doradcy udzielą Ci wszelkich informacji. Zaufaj profesjonalistom z branży budowlanej, postaw na doświadczenie i jakość!

Logo Funduszy Europejskich, flaga Polski, herb województwa Kujawsko-Pomorskiego, flaga Unii Europejskiej