Jako jedna z niewielu firm prefabrykujemy, remontujemy zarówno wieże przeciwpożarowe, widokowe, jak i wieże ciśnień. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie w formule pod klucz żelbetowych wież przeciwpożarowych będących ważnym elementem systemu zabezpieczenia przeciwpożarowego obszarów leśnych. 

Wieże ciśnień – budowa konstrukcji 

Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju konstrukcje, w tym prefabrykowane wieże żelbetowe. W zakres usług wchodzi nie tylko ich budowa, ale i wykonanie projektu, prace remontowe i inne w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. W naszej ofercie znajdują się prace związane z montażem wieży ciśnień – znanego od wielu wieków wynalazku, który idealnie rozwiązuje problem ciśnienia hydrostatycznego w rurociągach. Takie konstrukcje powstają współcześnie zdecydowanie rzadziej, jednak są niezastąpione jako zbiorniki do gromadzenia wody w celach przeciwpożarowych. Budowa wież to jeden z wielu obszarów naszych działań w budownictwie przemysłowym.

Budowa wież obserwacyjnych

Wykonujemy zarówno wieże obserwacyjne przeciwpożarowe  jak i wieże widokowe. Konstrukcje tego typu są bardzo ważnym elementem systemu zabezpieczenia przeciwpożarowego obszarów leśnych. Wieże obserwacyjne w lasach mają za zadanie wczesne wykrycie pożaru i pozwalają na monitorowanie terenu w promieniu co najmniej 20 km. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu dostrzegalnie przeciwpożarowe pozwalają na szczegółowe podanie namiarów kątowych dymu, a tym samym dokładne zlokalizowanie źródła pożaru. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w budowie wież widokowych, a nasze konstrukcje znaleźć można w licznych lasach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, śląskiego, małopolskiego i nie tylko. Wieże widokowe zlokalizowane są zwykle na wzniesieniach, umożliwiają obserwację terenu i podziwianie walorów widokowych, a nierzadko również powstają przy granicach państw czy ciekach wodnych.

Wieże żelbetowe od KOMIN-PIEC-BUD

Zapewniamy, że oferowane przez nas konstrukcje dostosowane są nie tylko do indywidualnych oczekiwań, ale też zgodne ze wszelkimi wymogami bezpieczeństwa. Dbamy o dobór odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych. Możesz liczyć nie tylko na sprawną budowę, ale terminową i rzetelną realizację usług. Wieże żelbetowe od KOMIN-PIEC-BUD to konstrukcje trwałe, niezawodne oraz zaprojektowane w sposób optymalny dla ich późniejszej eksploatacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie instalacji przemysłowych to gwarancja bezpieczeństwa. Oferta obejmuje szereg prac, takich jak:

Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą oraz profesjonalnym sprzętem i umiejętnościami. Korzystamy z metod alpinistycznych, które są niezwykle przydatne, gdy nie ma możliwości stosowania ciężkiego sprzętu. Zapewniamy terminową realizację zleceń i pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Logo Funduszy Europejskich, flaga Polski, herb województwa Kujawsko-Pomorskiego, flaga Unii Europejskiej